5059 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 2 oktober 2023 -
3056 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 7 augusti 2023 -
8188 Oljemålning
Birger Öberg, stadsbild, signerad. Olja på duk 37x53
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2019
2065 Oljemålning
Birger Öberg, Stilleben, 49 x 36
Såld: 100 kr
Såldes den 19 maj 2014 -
1432 Oljemålning
Birger Öberg, stadsmotiv, signerad, 66x53
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 april 2013 -
3378 Oljemålning
Birger Öberg, skärgård, 38x46
Såld: 850 kr
Såldes den 8 augusti 2011
3379 Oljemålning
birger öberg, Stockholmsmoti, 52x37
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2011 -
4445 Oljemålning
Birger Öberg, Stockholm, 47x38
Såld: 200 kr
Såldes den 11 april 2011 -
4596 Oljemålning
Birger Öberg, Stadsmotiv, 45x37
Såld: 200 kr
Såldes den 18 januari 2010